BESPLATNO ZA PIROĆANCE: Narodno pozorište izvodi predstave na otvorenom
PUBLIKA u Pirotu moći će besplatno da uživa u dve predstave: povodom početka nove sezone Narodno pozorište izvešće u četvrtak (17.septembra) dečju predstavu „Zaglumi se postani, al dete ostani“ u parku na Kaleu, a dan kasnije i predstavu za odrasle „Hasanaginicu“ u ambijentu gradske tvrđave.

Foto VN
Zbog zdravstvene predostrožnosti i ograničenog broja gledalaca, ulaznice se moraju unapred preuzeti u zgradi Narodnog pozorišta.

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)