"TIKVE" NA TRI JEZIKA: Kultna predstava sada i onlajn
KULTNA predstava "Kad su su cvetale tikve" Dragoslava Mihailovića (režija Boban Skerlić), biće emitovana putem interneta 24.decembra u 18 časova – direktno sa Velike scene "Olivera i Rade Marković" Beogradskog dramskog pozorišta.

Novosti
Predstava će biti titlovana na ruski i engleski jezik, što je jedinstvena prilika da je pogleda publika širom sveta, a ceo događaj organizovan je u saradnji sa Bokserskim savezom Srbije, Bokserskom federacijom Rusije, produkcijom „Arhangel digital“i Ticket vision.
Premijera je bila u maju 2014.godine. U predstavi igraju Miloš Biković, Branislav Lečić (u prvobitnoj podeli Miša Janketić), Danica Ristovski, Srđan Dedić, Anja Alač, Daniel Sič, Miodrag Radonjić, Marko Živić i drugi.
Preporučujemo

ATELjEOV "LOUNLI PLENET" U SKOPLjU: Gostovanje na Međunarodnom festivalu "MOT"
01. 12. 2020. u 22:35

UKRAJINA IZDALA UPOZORENjE: Rusi će noćas lansirati raketu koja može da nosi nuklearno oružje
RUSIJA planira „trenažno“ lansiranje interkontinentalne balističke rakete RS-24 „Jars“ u noći između 18. i 19. maja, saopštila je ukrajinska vojna obaveštajna služba (GUR) 18. maja.
18. 05. 2025. u 15:55

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

SAMO 5 ZEMALjA: Ko je sve glasao za Srbiju i kako - maksimalnih 12 od komšija (FOTO)
POSLE završenog finala "Evrovizije 2025", na zvaničnom sajtu prestižnog muzičkog takmičenja objavljeno je i kako su glasale zemlje učesnice u polufinalima.
18. 05. 2025. u 11:34
Komentari (0)