GOSTUJU BELGIJANCI: "Biće sve gore i gore i gore, moj prijatelju" 19. decembra u BDP

В.В.С.

08. 12. 2020. u 17:13

U OKVIRU 17. Beogradskog festivala igre (BFI) , na sceni Beogradskog dramskog pozorišta gostovaće 19.decembra predstava “Biće sve gore i gore i gore, moj prijatelju” belgijske trupe Voetvolk iz Antverpena, u koreografiji Lisbet Gruve.

ГОСТУЈУ БЕЛГИЈАНЦИ: Биће све горе и горе и горе, мој пријатељу 19. децембра у БДП

Novosti

Iako će zbog pandemije i nepovoljnih zdravstvenih okolnosti, direkcija festivala na čelu sa Ajom Jung ovu manifestaciju pomeriti na jesenji i zimski period, predstava će se ipak tog dana u skladu sa preporukama Kriznog štaba odigrati u 15.30 da bi se predstava završila do 17 časova.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

SVET OSTAO U ČUDU: Evo šta su uradile ruska i ukrajinska teniserka!