UMETNOST U VRANJU: Čak 130 radova na izložbi polaznika Likovne radionice
OD ponedeljka 28. decembra, uz poštovanje svih epidemioloških mera, ljubitelji umetnosti mogu u Galeriji Narodnog univerziteta u Vranju pogledati izložbu polaznika Likovne radionice.

Foto: J. S.
Postavka sadrži čak 130 radova 58 polaznika svih uzrasta. Izložba se može videti svakim radnim danom od 10 do 18 sati, a biće otvorena zbog velikog interesovanja do kraja januara.
Zanimljivo je da je uprkos pandemiji ove godine nastalo dosta radova i ono što je još zanimljivije je to što je većim delom godine voditeljka radionice Vesna Marinković Stanković sa polaznicima radila onlajn.
Preporučujemo

„VRANjSKO MUZIČKO NASLEĐE" : Onlajn promocija monografije u izdanju grada Vranja
23. 12. 2020. u 16:18

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

"PACOVI POBEGLI" Kako je Pavković govorio posle hapšenja u Sablji: "Najstrašniji je zatvor u otadžbini! Vojska sa atentatom na Vuka nema ništa"
NEKADAŠNjI načelnik Generalštaba Vojske Jugoslavije general Nebojša Pavković preminuo je danas u Beogradu, u 79. godini.
20. 10. 2025. u 18:59
Komentari (0)