IMA I VINOGRADE I SPA CENTAR: Na prodaju švajcarski dvorac star 800 godina (FOTO+VIDEO)

Tatjana Marković

16. 09. 2021. u 00:52

JEDAN švajcarski dvorac je ponuđen na prodaju, a reč je o zamku „Château Le Rosey“ starom 800 godina.

ИМА И ВИНОГРАДЕ И СПА ЦЕНТАР: На продају швајцарски дворац стар 800 година (ФОТО+ВИДЕО)

Foto: Printskrin

Dvorac pruža pogled na selo Bursen, koje se nalazi između Ženeve i Lozane, a nudi pogled i na Mon Blan i jezero Leman, preneo je Dejli mejl.

U unutrašnjosti dvorca se nalazi 10 spavaćih soba i osam kupatila, a njegova površina iznosi 2.656 kvadratnih metara.

Trpezarija može primiti do 60 gostiju, dekorisana je impresivno, a sadrži gotički kamin i pod od terakote.

Na imanju je moguće uživati u vinu jer poseduje 4,5 hektara vinograda, kao i vinski podrum za čuvanje vina i degustaciju.

Prostora za odmor i opuštanje je mnogo, uključujući privatni spa sa turskim kupatilom, bazenom, stolovima za masaže i ležaljkama.

Dvorac će biti prodat na aukciji 7. oktobra, a ponude će se primati iz svih delova sveta.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (1)

DR NOVOSTI: Revolucija u transplantaciji kose