MOĆAN KORTEO! Ori se ulicama predstonice - "Vučić Aleksandar" (VIDEO)
27. 06. 2026. u 15:29
27. 06. 2026. u 15:29
27. 06. 2026. u 15:26
27. 06. 2026. u 00:19 >> 15:12
26. 06. 2026. u 12:47
26. 06. 2026. u 11:49
27. 06. 2026. u 13:06 >> 13:16
27. 06. 2026. u 10:59
nenad
17.11.2021. 21:45
na srbe samo svetlo; mrak se boooji huuuuuu
Zika
17.11.2021. 22:48
E bas steta sto Srbi nece da vide!
Avgust posle bombardovanja
18.11.2021. 17:30
...pa kaže pri kraju teksta: " Pomračenje Meseca, za razliku od pomračenja Sunca, može da se posmatra bez ikakve posebne zaštite za oči". Čekam već dugo, prateći povremeno vesti o pomračenju sunca i meseca da neko ovo napiše, jer se svaki put otvori famozna podtema kako su režimski mediji pred pomračenje sunca 11.8.1999.godine "plašili" naše građane da se sakrivaju od pomračenog sunca i slično, a u pozadini je samo neracionalno oponiranje svemu tada prorežimskom. Svakako nisam tada, a i uopšte nikada nisam, preferirao Slobine fazone, ali je čista neistina da su tada sa TV- a sugerisali da se sakrivamo. Samo se dobronamerno obavestavalo građanstvo da ne gleda u pomračenje sunca bez zaštite za oči. Nikakvo zamračivanje, skrivanje u podrume i pećine niko i nikada nije predlagao.