POSLE PET GODINA LUTANJA: U Velikoj Britaniji mačak slučajno pronađen i vraćen vlasnicima
MAČAK koji je pre pet godina nestao, pronađen je pošto ga je lutanje odvelo do jedne škotske naftne platforme na moru odakle je nedavno evakuisan helikopterom, saopštilo je danas lokalno udruženje za zaštitu životinja.
D.N.
- Uspešno smo spasili mačku pronađenu na morskoj naftnoj platformi u brodskom kontejneru iz Piterheda", na istoku Škotske - navelo je udruženje i dodalo da ne zna kako je životinja završila u kontejneru.
Mačak je poslednjih godina često posećivao zatvor u Piterhedu, gde ga je zatvorsko osoblje hranilo i dalo mu nadimak "Jednooki Džo".
Međutim, udruženje koje je spasilo životinju, otkrilo je da mačak ima čip, da se zove Dekster i da je nestao pre pet godina.
- Zaista smo srećni što je bio dobro zbrinut za vreme lutanja, ali smo još srećniji što smo mogli da ga ponovo spojimo sa prvobitnim vlasnikom zahvaljujući čipu - dodalo je udruženje.
Preporučujemo
OBORIO GINISOV REKORD: Pogledao 292 puta poslednji nastavak filma o Spajdermenu
18. 04. 2022. u 20:18
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)