KUPIO KUĆU, PA PRIMETIO JEDAN DETALJ NA ZIDU: Danijel nije mogao da miruje - Otkrio nešto čemu se sigurno nije nadao (VIDEO)
DANIJEL je tiktoker koji je kupio kuću, ali nije ni slutio da će otkriti nešto što ni prethodni stanari nisu znali da postoji. On je na svom Tik-tok nalogu podelio video u kojem je pokazao svoje otkriće.

Foto: Printskrin/TikTok/__daniel.tx
Iza jednih vrata u kući primetio je misterioznu drvenu ploču zalepljenu za zid. Bilo mu je čudno zašto se ta ploča nalazi direktno iza ulaznih vrata, zbog čega ona ne mogu lepo da se otvore.
Kada je malo bolje pogledao, video je rupe od šrafova po ploči i selotejp. Kada je odlepio traku video je još rupa, pa je pokušao da ih odšrafi kako bi skinuo tu nepotrebnu ploču.
Skidajući je našao je izolaciju koja se nalazila u produžetku, a ono što je našao iza toga ga je potpuno iznenadilo. Naime, ispod izolacije koju je prvo pronašao, otkrio je čitavu skrivenu sobu.
Soba je bila opremljena strujom i rasvetom, a prethodni stanari nisu ni znali da ona postoji.
Tu su se nalazile neke ventilacione cevi, ali čak je i deo poda bio urađen. Najčudnije je bilo da ukoliko je to bila soba “viška” koja je prekrivala cevi, zašto je u njoj bilo struje i rasvete.
Danijel je rešio da ne razmišlja mnogo o skrivenoj prostoriji, već je napravio mala vrata za tu sobu, kako bi mogao da je otvara kad god poželi. Našalio se da planira da koristi sobu za skladištenje božićnih ukrasa, što uopšte nije loša zamisao.
(srećna.republika)
BONUS VIDEO: U CARSTVU BAMBUSA I ŠARGAREPE: Beba panda iz moskovskog ZOO vrta dobila novi smeštaj
Preporučujemo

ČUVAJU VAS OD NEVOLjE: Arapi veruju - ove četiri stvari nikako NE GOVORITE
18. 02. 2024. u 20:02

PONELA IH ATMOSFERA: Ujaci napravili šou na venčanju, gosti gledaju i ne trepću (VIDEO)
17. 02. 2024. u 16:35

RULjA IZVUKLA BRITANCA IZ STANICE I ZAPALILA GA: Policija nije reagovala iz straha za sopstvenu bezbednost
BRITANSKI državljanin preminuo je od posledica teških opekotina nakon što ga je, prema navodima lokalnih medija, grupa ljudi izvukla iz policijske stanice i zapalila na ulici, javlja Skaj njuz.
22. 04. 2025. u 12:01

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

Halid Bešlić "težak" 13 miliona €, a živi od kirije - "uvalio" se u kredit
"SADA iznajmljujem sve i živim od kirije, tako je najbolje."
21. 04. 2025. u 18:56 >> 18:56
Komentari (0)