DAN ZA PROBLEME U MUŠKO-ŽENSKIM ODNOSIMA: Astro savet za subotu 30. mart - Oslonite se na Bikove i Vage
MESEC danas prelazi od drugog do 14. stepena Strelca, obrazujući prvo kvadrat sa Mesecom u Strelcu, a zatim i kvadrat sa Marsom u Ribama.
Image by No-longer-here from Pixabay
Zato će se ovi napeti (neharmoničani) aspekti najviše odraziti na promenljive znake - vatrene Strelce, vodene Ribe, zemljane Device i vazdušne Blizance. Oni to mogu osetiti po pojačanoj nervozi, tenziji, konfuziji, pa i depresiji, jer Mesec simbolizuje raspoloženje, osećanja i način na koji ih pokazujemo.
S druge strane, nije sve tako crno, s obzirom na to da je moć Saturna oslabljena u Ribama, a danas je oslabljena i na 13. stepenu tog znaka (stepen Ovna, u kome je Saturn, astrološkim rečnikom, u padu) - zato će optimizam Strelca u kome je Mesec, ipak, odneti prevagu.
Mada kvadrat između Mesec i Marsa donosi probleme u muško-ženskim odnosima, kao i generalno sa ženama, ne treba zaboraviti da snaga Marsa nije naglašena u Ribama (takođe je u padu), tako da je opet Mesec jači. Budući da Mesec simbolizuje i žene, one će na neki način nadjačati muškarce.
Uzmimo u obzir i to da je Mars u Ribama podržan od moćnog Jupitera u Biku, s kojim obrazuje sekstil (harmoničan aspekt), tako da bi plemenite i velikodušne osobe (danas su to Bikovi, Vage) mogle pozitivno da utiču na one muškarce koji budu pokušali da prave probleme ženama.
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)