OVO SE DEŠAVA JEDNOM GODIŠNJE Astro savet za sredu 15. maj: Prva Mesečeva četvrt je u Lavu - započnite nov posao, vezu, igrajte igre na sreću
JEDNOM godišnje, u Lavu se obrazuje prva Mesečeva četvrt, a ove godine biće na 25. stepenu ovog znaka.

Foto: Free Images Pixabay
Ona donosi veće šanse da započnete nešto novo - posao, dogovor, umetničko delo (roman, film), pa i emotivnu vezu ili da brže otputujete negde gde odavno želite ili planirate. Doba je i za sportiste, jer podstiče njihovu motivaciju i entuzijazam, budući da Mesec u ovoj fazi pravi trigon sa moćnim Marsom u Ovnu.
Možete da oprobate sreću i u igrama na sreću, bez obzira na to što dobitak može da ode na neki neplaniran trošak, ali barem ćete znati da se niste mnogo mučili da zaradite taj novac.
To će najviše osetiti rođeni u trećoj dekadi vatrenih (Ovan, Lav, Strelac) i vazdušnih znakova (Blizanci, Vaga, Vodolija). Za zemljane (Bik, Devica, Jarac) i vodene znake (Rak, Škorpija, Ribe), ova faza Meseca nije toliko povoljna, jer pravi neharmonične (napete, izazovne) aspekte sa Suncem osoba rođenih u ovim znacima.

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

"PACOVI POBEGLI" Kako je Pavković govorio posle hapšenja u Sablji: "Najstrašniji je zatvor u otadžbini! Vojska sa atentatom na Vuka nema ništa"
NEKADAŠNjI načelnik Generalštaba Vojske Jugoslavije general Nebojša Pavković preminuo je danas u Beogradu, u 79. godini.
20. 10. 2025. u 18:59
Komentari (0)