MONSTRUOZNI ČIN U VINKOVCIMA: Psu odsekli rep, pa ga obesili u šumi
NEPOZNAT počinitelj ili više njih iživljavali su se na psu kog su zavezali i obesili u šumi u Vinkovcima.

Foto: Arhiva VN
Kako prenose mediji iz Hrvatske, psu su odsekli rep i takvog ga ostavili.
O svemu je obavešteno Udruženje za zaštitu životinja Rocco iz Vinkovaca. Na svom Fajsbuku napisali su kako je pas pronađen u šumi, obešen i bez repa. Radnici su mu pomogli i skinuli ga, pas je živ.
- Mlad je. Ne bi imao snage još dugo. Rep jeste odrezan, šapa nije, ali je bilo traume. Oguljena je i deluje deformirano. Ide na RTG, saniraće ranu pa ćemo potom imati više informacija - rekla je Tanja Glujić iz Udruženja.
(24sata.hr)
Preporučujemo

UŽAS NA DRAVI: Mladićima se prevrnuo čamac - jedan odbio pomoć, pa nestao u talasima!
21. 06. 2021. u 19:12

OVAKO SU IZGLEDALI POSLEDNjI MINUTI SAŠINOG ŽIVOTA: Bio siguran da će ozdraviti i nije želeo da se govori o bolesti
DIREKTOR i osnivač Grand produkcije, Saša Popović, preminuo je u 70. godini posle kraće i teške bolesti u jednoj klinici u Parizu.
03. 03. 2025. u 09:55

LEKARI U ŠOKU ONIM ŠTO SU NOĆAS VIDELI: Beograđani masovno povraćali, hitna ih vozila i u pritvore
DOKTORKA iz Hitne pomoći u Beogradu, Ivana Stefanović, istakla je jutros da je bilo neuobičajeno mnogo posla sa alkoholisanim građanima tokom noći. Uz to mnogo intervencija, infarkta, kao i saobraćajnih nezgoda.
03. 03. 2025. u 10:05

"HOĆU EUTANAZIJU" Vedrana Rudan donela odluku: "Rekla sam deci da je gotovo, neću da umirem na rate"
ZA lečenje joj je bilo potrebno dosta novca, a deo je stigao iz Srbije, od direktora izdavačke kuće koja objavljuje njena dela.
03. 03. 2025. u 09:53
Komentari (0)