USTAŠKO DIVLJANJE U CENTRU ZAGREBA: Pred policijom pevali "Za dom spremni"
U CENTRU Zagreba, ispod spomenika banu Jelačiću danas se vijorila zastava Hrvatskih oružanih snaga sa ustaškom "šahovnicom", a muškarci u uniformama sa ustaškim obeležjem pevali su pred policijom "Za dom spremni!", ustaški pozdrav koji su tokom agresije na RSK koristili HOS-ovci.

Foto: Printskrin
Skup je povodom 30 godina od osnivanja HOS-a organizovalo Udruženje simpatizera HOS-a, koji su ustaškom pesmom i postrojavanjem u uniformama sa ustaškim simbolima odali počast za 758 pripadnika ove jedinice koji su poginuli u agresiji na Republiku Srpsku Krajinu.
U uniformama je bilo nekoliko muškaraca, a sve je pratila i snimala policija, prenose hrvatski mediji.

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

NI LAUŠ NIJE PRIMETIO DO KRAJA SNIMANjA: Najluđa greška iz "Boja na Kosovu"
LAUŠEVIĆ je o snimanju filma "Boj na Kosovu" pisao u knjizi "Godina prođe, dan nikad".
28. 04. 2025. u 10:32
Komentari (2)