VELIKA POLICIJSKA AKCIJA U HRVATSKOJ: USKOK uhapsio direktora HRT-a

Танјуг

30. 06. 2021. u 09:50

U ZAGREBU je u toku nova velika akcija USKOK-a i policije u kojoj je do sada uhapšeno pet osoba, a među njima su i neka imena poznata javnosti.

ВЕЛИКА ПОЛИЦИЈСКА АКЦИЈА У ХРВАТСКОЈ: УСКОК ухапсио директора ХРТ-а

Foto: EPA

Prema saznanjima hrvatskih medija uhašen je i generalni direktor Javnog servisa HRT-a Kazimir Bačić.

Hapšenja se dovode u vezu sa sumnjom na krivična dela počinjena u vreme bivše zagrebačke gradske uprave, krajem prošle i u prvoj polovini ove godine.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOGLO BI UMRETI 4.500 LJUDI Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.

01. 07. 2025. u 11:45

Komentari (0)

LUKAŠENKO PORUČIO VARŠAVI: Ako Poljska ponovo želi da nestane sa svetske mape - to će biti njen izbor