SKANDAL U HRVATSKOJ CRKVI: Ono što je sveštenik uradio blogerki je za svaku osudu (FOTO)
BLOGERKA i glumica Ela Dvornik, ćerka muzičke legende Dina Dvornika objavila je na svom profilu iskustvo sa prvog pričešća:

Foto: Depositphotos
– Nažalost, istinita priča od reči do reči. I dalje verujem da vera nema veze s crkvom- stavila je ona u opisu videa.
- Sveštenik mi je rekao: Ti ne možeš da se pričestiš. Tata ti je narkoman i zračiš negativnom energijom. Javiću tvojim roditeljima da te izbacujemo iz veronauke – dodala je Ela, citirajući sveštenika.
– Iskreno, nisu ni hteli da se pričestim. Moja prabaka je svima zabranila da idemo u crkvu, jer je u Prvom svetskom ratu sveštenicima davala zlato za hleb i na kraju su svi gotovo pomrli od gladi. Vojnici su joj pomogli da prehrani decu. Ja sam jedina koja je imala malo poverenja, ali sada mi je jasno zbog čega nam je zabranila posetu crkvi. Bog nema veze s vama – poručila je Ela na kraju snimka.
Na Instagram storiju Ela se obratila pratiocima o ovoj temi.
– Poštujem sve vaše vere, ali ne poštujem institucije koje na njima zarađuju. I znam, ‘ima dobrih’, ali zabole me. Ako veruješ u Boga, moli mu se kod kuće, voli te jednako, i u crkvi i kod kuće – poručila je Ela.
Međutim, veoma brzo je obrisala priču.

Foto: Instagram/Ela Dvornik
(Objektiv)
Preporučujemo

PREGAŽENI HRVATI BACILI SRPSKU ZASATAVU U WC: Skandal na fudbalskoj utakmici u SAD
22. 07. 2021. u 10:31

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

GOVORIO SAM "NEMOJ", NIJE ME POSLUŠAO: Hasan prodao kuću, sin mu se kockao - "To su zlatni geni"
“Nemoj to sine, tata je prošao sve”
22. 10. 2025. u 10:27
Komentari (2)