INCIDENT U SLOVENIJI: Demonstranti napali premijera Janšu i ministra unutrašnjih poslova
PREMIJERA Slovenije Janeza Janšu i ministra unutrašnjih poslova Aleša Hojsa sinoć su u planinarskom domu u podnožju Triglava napali antivladini demonstranti.
Foto AP
Na video snimcima koje su preneli regionalni mediji, vidi se da su se Janša i Hojs konfrontirali s grupom demonstranata ispred planinarskog doma, prenosi STA.
To je bilo nakon što su demonstranti, koji obično organizuju biciklističke skupove u centru Ljubljane, obeležili 70. nedelju protesta penjući se na Triglav biciklima.
Objave na društvenim mrežama ukazuju na to da su se demonstranti i vladini zvaničnici slučajno sreli.
Razmena je trajala nekoliko minuta, tokom kojih su se Janša i Hojs suočili s brojnim kritikama i uvredama tokom žucne prepirke s demonstrantima.
Reporter koji se zatekao na licu mesta preneo je da je vladin helikopter sleteo ispred planinarskog doma oko 21.45 i odveo drrzavne zvaničnike.
Preporučujemo
U SLOVENIJI SVE KRITIČNIJE: Broj novozareženih virusom korna ne prestaje da raste
08. 08. 2021. u 11:04
U SLOVENIJI NOVI KORONA ALARM: Raste broj zaraženih, od ponedeljka nove mere na snazi
24. 07. 2021. u 13:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (1)