PENAVA ZAMENIO ŠKORU: Domovinski pokret dobio lidera poznatog po zagorčavanju života Srbima u Vukovaru
GRADONAČELNIK Vukovara Ivan Penava ekspresno je izabran za novog predsednika Domovinskog pokreta, zamenivši pevača Miroslava Škoru.
Foto: Printsrkin
Od ulaska u stranku do izbora za njenog predsednika trebalo je svega dvadesetak dana, pa je desničar Penava verovatno najbrže izabran šef jedne stranke.
Škori sada preti da ga smene i kao potpredsednika Hrvatskog sabora, jer trenutno ne pripada nijednom političkom bloku, iako koketira sa strankama krajnje desnice koje su se nedavno ujedinile.
Penava je poznat kao gradonačelnik koji je uradio sve da Srbima zagorča život u Vukovaru, a odrekao ga se i HDZ čiji je nekad bio član. U međuvremenu je rejting Domovinskog pokreta pao na niske grane, a Penava za vladajući HDZ kaže da su ”od Lijepe naše napravili tužnu njihovu”.
BONUS VIDEO: Milo i Čanak haos na Cetinju organizovali uz čivas i pivo
Preporučujemo
MIGRANTI NADIRU: Plenković otkrio da li će Hrvatska podići žicu na granici sa BiH
08. 10. 2021. u 20:59
HRVATSKA POKUŠAVA DA SE OPERE: Otkriveno ko je tukao migrante na granici
08. 10. 2021. u 16:54
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (1)