KUPILI DEVOJČICU, PA JE MALTRETIRALI: Nezapamćen slučaj ugovorenog braka iz Hrvatske
ŽUPANIJSKO državno tužilaštvo u Slavonskom Brodu odlučilo je da pokrene istragu protiv roditelja 14-godišnjeg dečaka i 15-godišnje devojčice, zbog sumnje na trgovinu ljudima i još nekih krivičnih dela.

Depositphotos
Roditelji su, naime, dogovorili prisilni brak kupovinom devojčice, uprkos njenom protivljenju, zbog čega je dobijala batine.
Potom je devojčica zatočena u kući "mladoženje".
Iz Županijskog tužilaštva u Slavonskom Brodu je saopšteno da su saslušane četiri osobe, od kojih je jedna državljanka Srbije i troje hrvatskih državljana, preneli su hrvatski mediji.
Tužilaštvo je nakon saslušanja donelo rešenje o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih, zbog osnovane sumnje da su počinili krivično delo za protivpravno oduzimanje slobode, teška telesna povreda i trgovine ljudima.
BONUS VIDEO:
EKSPLOZIJA U POLICIJSKOJ STANICI: Povređeno 13 policajaca i dva prolaznika
Preporučujemo

(MAPA) ŽESTOKE BORBE KOD POKROVSKA: Puca ukrajinska odbrana, front je postao "pakao"
NA FRONTU kod Pokrovska ponovo se vode žestoke borbe. To područje postalo je epicentar ruskih napada, a ukrajinski mediji i vojska opisuju situaciju kao izuzetno teška.
14. 05. 2025. u 08:43

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"JA NE MOGU DA NASTAVIM BEZ TEBE" Potresna objava Nataše Ninković: "Ovo je najusamljeniji dan mog života" (FOTO)
NEMA dana kad ne misli na svoju majku...
14. 05. 2025. u 11:32
Komentari (0)