PRETRESI NA VIŠE LOKACIJA: Uhapšene tri osobe zbog navođenja na prostituciju
OSOBE čiji su inicijali F.B. iz Živinica, I.K. iz Tuzle i M.B. iz Kalesije predata su Kantonalnom tužilaštvu Tuzlanskog kantona zbog sumnje da su počinila krivična dela navođenje na prostituciju i nedozvoljeno držanje oružja ili eksplozivnih materija, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova ovog kantona.
Ilustracija
Nakon pretresa na pet lokacija na području Tuzle, Živinica, Kalesije i Brčko distrikta uhapšena su osumnjičene osobe i nakon kriminalističke obrade uz izveštaj predata Kantonalnom tužilaštvu na dalje postupanje.
Pripadnici Uprave policije MUP-a Tuzlanskog kantona su, u saradnji sa Policijom Brčko distrikta i Kantonalnim tužilaštvom Tuzlanskog kantona, preduzimajući aktivnosti na sprečavanju i otkrivanju krivičnog dela navođenje na prostituciju, izvršili pretrese na navedenim lokacijama.
Pretresi su izvršeni po nalogu Opštinskog suda Živinice.
(Srpska Info)
BONUS VIDEO:
KAKO PROVERITI RADNI STAŽ: Jelica Timotijević iz PIO fonda u novoj epizodi Ft1P
Preporučujemo
VUJOVIĆ SA DELEGACIJOM BIH: Regionalna saradnja važna za rešavanje ekoloških problema
17. 11. 2021. u 17:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)