TOLIKO O SREBRENICI... Eskobar sa glumcem koji bi da snima film o "heroju" Naseru Oriću (FOTO)
GLUMAC Emir Hadžihafizbegović sinoć je na letu iz Zagreba za Sarajevo upoznao Gabrijela Eskobara, specijalnog izaslanika državnog sekretara Sjedinjenih Američkih Država za Balkan.
Gabrijel Eskobar / Foto Tanjug
- Prijatan, normalan i sjajan sagovornik. Želim mu puno zdravlja i da dobro poznavajući našu domovinu BiH uradi sve na njenom daljem prosperitetu i ulasku u EU i NATO savez. Hvala Vam za kratko izdvojeno vreme u avionu Zagreb-Sarajevo - napisao je Hadžihafizbegović na Fejsbuku.
Podsećamo, glumac Emir Hadžihafizbegović najavio je ove godine snimanje filma o Naseru Oriću.
- Taj se film priprema da se jednom skine stigma sa heroja koji je otišao u Hag, oslobođen optužbi, moramo napraviti film o Naseru Oriću - poručio je tada Hadžihafizbegović.
Naser Orić je bio komandant Armije BiH koja je odgovorna za zločine u selima oko Srebrenice i zatiranje srpskih sela oko tog grada. Žrtve tih zločina bili su žene i deca, a postoje svedočenja da je Naser Orić svojim rukama činio gnusne ratne zločine. Ipak, Haški tribunal ga je (i pored svih dokaza) oslobodio odgovornosti.
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (5)