POTRESNA OBJAVA SUPRUGA PREMINULE NERMINE (21): Ružo moja lepa, nisam uspeo...
PREMINULA Nermina Hurić (21), mlada majka iz Živinica, iza koje su ostali devetomesečna beba i suprug Mustafa.
Foto: Fejsbuk
On se danas oglasio na društvenim mrežama.
- Ružo moja lepa, nisam uspeo... Pokušao sam sve, ali Njemu si bila draža i Njegova volja je bila da odeš na bolje mesto. Daleko iz ovog surovog i prokletog sveta. Znaj ružo moja, da nikad nećeš biti prežaljena i zaboravljena i da ćemo se sresti ponovo nekad ako Bog da - napisao je Mustafa Hurić.
Dženaza Nermini će biti klanjana sutra na mezarju Mekote a polazi ispred kuće u naselju Podgajevi.
Preporučujemo
TRAGEDIJA: Mlada mama (21) preminula, iza nje ostali suprug i devetomesečna beba
07. 12. 2021. u 20:04
TRAGEDIJA: Ovo je devojčica (13) koja je poginula u teškoj saobraćajnoj nesreći
29. 11. 2021. u 07:00
RUSIJA PONOVO BRUJI O IZJAVI VUČIĆA: Reči predsednika o sankcijama udarna vest u ruskim medijima
RUSKA agencija TASS prenosi kao udarnu vest izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je rekao sinoć da bi, ukoliko bi odlučio da uvede sankcije Rusiji, „izdao dušu naroda“.
06. 05. 2026. u 11:22
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
ŠOK NA NAJLON PIJACI: Srbin kupio stare stolice, vrede pravo bogatstvo (VIDEO)
NA prvi pogled, činile su se kao još jedan komad starog nameštaja, ali je iskusno oko prepoznalo o čemu je reč.
07. 05. 2026. u 10:25
Komentari (0)