UBIJEN NAVIJAČ U CENTRU SARAJEVA: U pucnjavi kod srednje škole stradao muškarac, od ranije poznat policiji
U PUCNjAVI koja se večeras dogodila u sarajevskom naselju Pofalići ubijen je Mehmed Ramić, navijač FK Željezničar i član navijačke grupe "Manijaci".

Foto: Depozit
U Ramića (28) je navodno pucao Amel Jašarević, zvani Šaja, a motiv nije poznat, osim toga da su se ranije ove nedelje posvađali, prenosi Klix.ba.
Jašarević je policiji je poznat po činjenju krivičnih dela kao što je paljenje automobila.
Do incidenta je došlo večeras u 21.15 na raskrsnici kod Ekonomske škole u Sarajevu.
Na mesto događaja odmah su došli policija i hitna pomoć, međutim mogli su samo da konstatuju smrt mladića.
O događaju je obavešten dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo pod čijim nadzorom se preduzimaju uviđajne radnje.

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"CINIČAN - U POZITIVNOM SMISLU": Moskva o Trampovim pokušajim da okonča ratove
PRISTUP američkog predsednika Donalda Trampa u vođenju diplomatije kroz sklapanje trgovinskih dogovora "prilično je ciničan", ali u pozitivnom smislu, izjavio je u petak predstavnik Kremlja Dmitrij Peskov.
05. 09. 2025. u 19:51
Komentari (0)