JAK ZEMLJOTRES U BiH: Tuzla se tresla na 4.2 stepena po Rihteru
ZEMLjOTRES jačine 4.2 stepena po Rihteru registrovan je na području Bosne i Hercegovine, s epicentrom kod Tuzle.
Foto: Printskrin Twitter
Prema podacima Evromediteranskog seizmološkog centra (EMSC), zemljotres je registrovan u 15:17 minuta po lokalnom vremenu, s epicentom 15 kilometara severozapadno od Tuzle.
Zemljotres se desio na dubini od deset kilometara, a osim u Tuzlanskom kantonu, a osetio se i u Sarajevu, Zavidovićima, Tešnju i Žepču.
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)