BOSNA I HERCEGOVINA UVELA SANKCIJE RUSIJI: Dodika nisu ni obavestili
02. 03. 2022. u 14:02
PREDSEDNIŠTVO BiH bez obaveštavanja srpskog člana Predsedništva Milorada Dodika uvelo je sankcije Ruskoj Federaciji.
Povezane vesti
OTIMAJU SRPSKU I IMOVINU SPC, A PRIČAJU O ISLAMOFOBIJI: Ekspresan odgovor Republike Srpske na bošnjačku deklaraciju usvojenu u sredu
JASNO odbacujemo priče o agresiji na BiH i islamofobiji, na koju se poziva bošnjačka deklaracija, to je potpuna laž. Ovo je destabilizacija i rušenje ustavnog poretka i reč je o dokumentu koji vodi samo u muslimansku, a ne zajedničku BiH.
19. 03. 2026. u 18:58
Najnovije iz rubrike
DIRLJIV TRENUTAK POSLE ZEMLJOTRESA U VENECUELI: Spasen pas ispod tona ruševina (VIDEO)
TOKOM potrage među ruševinama koje su ostavili razorni zemljotresi u Venecueli spasilačke ekipe pronašle su psa koji je bio zatrpan ispod ostataka jedne kuće.
25. 06. 2026. u 22:11
JAVNO IH OSUDILI, A PODRŽAVAJU IH: Skandal drma Evropu - Ova država koja je sila vodilja EU finansira Hute, "kopi-pejst" SAD i Al Kaida
DESETINE miliona evra novca poreskih obveznika Nemačke agencije za međunarodnu pomoć možda su proneverene u Jemenu, a deo novca je verovatno otišao istim Huti pobunjenicima koje je Berlin osudio na međunarodnoj sceni.
25. 06. 2026. u 21:52
MELONI O MAKRONU: Ponekad se ne slažemo ali nikada nismo imali zahladnele odnose
ITALIJANSKA premijerka Đorđa Meloni izjavila je danas da se ona i francuski predsednik Emanuel Makron ponekad ne slažu, ali da nikada nisu imali zahladnele odnose.
25. 06. 2026. u 21:45
ESTONSKO MINISTARSTVO IZJEDNAČAVA SOVJETE I NACISTE: Smeta im i ruski crtani film
U ESTONSKOM Ministarstvu spoljnih poslova okarakterisali su ruski crtani film „Maša i Medved“ kao deo strategije tzv. meke moći Kremlja.
25. 06. 2026. u 21:30
"SVOJ PATRIOTIZAM STE OSTAVILI U KIJEVU, NJIMA MILIJARDE, NEMCIMA NI CENT" AFD opasno napala Merca i koalaciju
HRIŠĆANSKO -demokratska unija i Hrišćansko-socijalna unija (CDU/CSU), deo desničarske koalicije, ostavile su svoj patriotizam u Kijevu, izjavio je Markus Fronmajer, poslanik Bundestaga iz opozicione desničarske stranke Alternativa za Nemačku (AfD).
25. 06. 2026. u 21:29
Kazo
02.03.2022. 14:12
Oni sankcije Rusiji , hahaha , a cviliće kad ne bude gasa !!!