BIZARAN SLUČAJ U BRČKOM: Kinezi oteli čoveka, pa tražili otkupninu
POLICIJA u Brčkom uhapsila je tri osobe poreklom iz Kine koje su juče otele mušku osobu nakon čega su tražili otkupninu kako bi ga pustili na slobodu.

Ilustracija
Policija Brčko distrikta sinoć u 19:35 sati dobila je prijavu da su nepoznate osobe na nepoznatoj lokaciji otele muškarca i da traže otkupninu kako bi ga pustili.
Odmah nakon prijave policijski službenici su preduzeli sve mere i radnje iz svoje nadležnosti na utvrđivanju svih okolnosti pod kojima se navedeni događaj desio.
Kako su naveli iz policije, efikasnom reakcijom i u vrlo kratkom vremenu pronađene su osobe koje se dovode u vezu s navedenim događajem, a pod nadzorom Tužilaštva Brčko distrikta BiH izvršen je i uviđaj.
- Nakon kriminalističke obrade slobode su lišeni S.B. (52) i S.X. (41), oba rođeni u Republici Kini, a nastanjeni u Brčkom, zbog osnova sumnje da su počinili krivično delo otmica , kao i W.S. (45) u Republici Kini, nastanjena u Brčkom, zbog osnova sumnje da je počinila krivično delo neovlašćena nabavka i držanje ili prodaja oružja ili bitnih delova za oružje - rekli su iz Policije Brčko distrikta.
Iz policije naglašavaju da se nastavljaju dalje mere i aktivnosti na dokumentovanju pomagača u vezi krivičnog dela otmice. Navedene osobe će uz izveštaj o počinjenju krivičnih dela biti predata Tužilaštvu Brčko distrikta na dalje krivično pravno procesuiranje.
(Kliks)
BONUS VIDEO: SNIMAK IZ BEOGRADSKOG KAFIĆA - Muškarac usred bela dana krade novčanik iz šanka

PUTIN O ISPORUCI "TOMAHAVKA": Ako Ukrajina napadne oružjem dugog dometa, odgovor će biti zapanjujući
AKO Ukrajina pokrene napade oružjem dugog dometa na Rusiju, odgovor će biti zapanjujući, izjavio je danas ruski predsednik Vladimir Putin.
23. 10. 2025. u 17:59

STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38

SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)