HRVATI, BUKVALNO, UVEZLI 100.000 KOMARACA IZ ITALIJE: Kreće sprovođenje plana
19. 06. 2023. u 22:25
GRADOVI širom Hrvatske kreću u borbu protiv komaraca, a Grad Zagreb je najavio da će prvi put sprovesti plan koji bi trebalo da smanji broj tigrastih komaraca na nekom području.
Povezane vesti
EVROPA U KANDŽAMA ENERGETSKOG HAOSA: Nestašica goriva prizemljuje avione, na pumpama širom EU uvedeni „pametni” limiti!
DOK cene nafte na svetskim berzama nekontrolisano divljaju, Evropa se suočava sa najtežom krizom snabdevanja u novijoj istoriji.
08. 04. 2026. u 19:07
Najnovije iz rubrike
MAKEDONSKI DŽEK TRBOSEK: Čobanin iz okoline Starog Nagoričana - prvi serijski ubica žena u RSM
INTENZIVNIM istragama makedonskog Javnog tužilaštva otkriven je prvi serijski ubica žena u Severnoj Makedoniji.
14. 05. 2026. u 23:59
UBIJEN DEČAK: Jeziva pucnjava na jugu zemlje
DEČAK star 14 godina ubijen je večeras, a dve osobe su ranjene u pucnjavi koja se povezuje sa trgovinom drogomu Nantu na jugu Francuske, saopštili su izvori bliski istrazi.
14. 05. 2026. u 23:35
RUSI OPKOLILI UKRAJINSKO UTVRĐENJE: Klešta se sklapaju, sprema se veliki poraz Ukrajine
RUSKA vojska napreduje po bokovima u pravcu Konstantinovke i obavija grad, rekao je šef DNR Denis Pušilin.
14. 05. 2026. u 23:30
MADURO PREBAČEN U ĆELIJU SA 18 ZATVORENIKA: Oglasio se njegov sin
SVRGNUTI predsednik Venecuele Nikolas Maduro, koji je u pritvoru Sjedinjenim Američkim Državama, gde mu se u Njujorku sudi zbog optužbi za krijumčarenje droge i oružja, prebačen je u ćeliju sa još 18 zatvorenika, izjavio je danas njegov sin Nikolas Maduro Gera.
14. 05. 2026. u 22:46
"IRAN NIKAD SLABIJI" Netanjahu: Jerusalim će zauvek ostati pod kontrolom Izraela
IZRAELSKI premijer Benjamin Netanjahu poručio je danas da će Jerusalim "zauvek" ostati pod kontrolom Izraela, istakavši da je država Izrael "jača nego ikad" dok je istovremeno "režim u Iranu slabiji nego ikad".
14. 05. 2026. u 22:11
Mama
20.06.2023. 00:59
Kako su sterilisali komarce?Da li I ljude sterilisu kao te komarce? Da li ti komarci "prenose" sterilitet.????
HN
20.06.2023. 01:35
Ко им гарантује да су стерилни? Италијани!