NAJNOVIJE INFORMACIJE O STANJU MINISTRA BANOŽIĆA: Ne seća se sudara, a evo da li će biti potrebna operacija
BIVŠI ministar odbrane Hrvatske Mario Banožić je u stabilnom stanju i on je van životne opasnosti, iako je zadobio teške telesne povrede u saobraćajnoj nesreći.
Foto: Printscreen/Jutjub/RTL
Podsetimo, u udesu koji se dogodio juče ujutru na izlazu iz Vinkovaca, prema Županji, poginuo je četrdesetogodišnji Goran Šarić iz Privlake.
Banožić se zabio u njegov kombi dok je preticao kamion po gustoj magli.
Ekstremiteti će i dalje morati da budu imobilisani, a lekari kažu da neće biti potrebna ozbiljna operacija.
Takođe su iz bolnice potvrdili da nije bilo unutrašnjeg krvarenja.
Banožić se nesreće ne seća, a doktorka objašnjava da je to posledica šoka usled traume.
(HRT)
BONUS VIDEO: Muškarac se razneo bombom na železničkoj stanici u Čačku
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RASPADA SE PARTNERSTVO SA PUTINOM: Ukrajina dobila ključnog saveznika u NATO-u
PRE otprilike deset godina, rat u Siriji pomogao je da se stvori neočekivano partnerstvo na Bliskom istoku između Turske i Rusije. Međutim, ono se sada raspada, tvrdi Njujork tajms. Naime, Turska snažno pomaže Ukrajini da stvori uporište u delu sveta gde je ruski predsednik Vladimir Putin ranije uživao značajan uticaj.
08. 06. 2026. u 09:25
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)