HRVATSKA UOČI SUPERIZBORNE GODINE: Plenković lovi treći mandat
24. 12. 2023. u 13:18
UZ parlamentarne izbore Hrvatsku čekaju i evropski i predsednički izbori, a u nekim sredinama i lokalni.
Za Srbe u RH neće se promeniti niša bez obzira ko bude na vlasti. Ostaće peti točak na kolima dok ne nestanu. To i jeste konačan cilj ustaške politike.
Povezane vesti
MILANOVIĆ I PLENKOVIĆ ZAKOPALI RATNE SEKIRE ZBOG STRAHA OD SRBIJE: Sazvana hitna sednica Veća za nacionalnu bezbednost Hrvatske
NAKON četiri i po godine danas, 1. aprila, u Banskim dvorima danas će biti održane sednica Veća za nacionalnu bezbednost Hrvatske, a potom i sednica Veća za odbranu.
01. 04. 2026. u 11:11
"OŽIVELI" TUĐMANA Jezivo: HDZ na proslavi rođendana pustila snimak osnivača stranke, koji im se obraća 26 godina nakon smrti (VIDEO)
PUNIH 26 godina nakon smrti, prvi hrvatski predsednik Franjo Tuđman ponovo se “oglasio” i to u okviru proslave 36. godišnjice od osnivanja Hrvatske demokratske zajednice u Novskoj.
26. 03. 2026. u 15:10
LOŠE VESTI ZA KOMŠILUK: Od sutra nove cene goriva
HRVATSKA Vlada je na jutros održanoj sednici utvrdila je najviše maloprodajne cene goriva, pa će od sutra u naredne dve sedmice benzin biti skuplji za četiri, a dizel za sedam centi po litri.
09. 03. 2026. u 14:13
MILANOVIĆ ILI PLENKOVIĆ, ŠTA KAŽE NAROD? Objavljeni rezultati nove ankete, ocene se jednom političaru neće dopasti
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović ocenjen je kao najpozitivniji političar u zemlji, dok je premijer Andrej Plenković ponovo na vrhu liste najnegativnijih, pokazuje redovno mesečno istraživanje CRO Demoskop koje objavljuje RTL Danas.
09. 03. 2026. u 07:39
Najnovije iz rubrike
ZA RUSIJU S LJUBAVLJU: Napad na Iran - Trampov poklon Putinu
AMERIČKI predsednik Donald Tramp je svojim akcijama na Bliskom istoku zadao udarac Evropi i dao poklon ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, navodi The Atlantic.
05. 04. 2026. u 23:30
"SAZRELO JE, NE MOŽE DA ČEKA - OTUDA NAPETOST" Dugin zabrinut - upozorava da će se desiti preokret
U POLITIČKIM i analitičkim krugovima poslednjih dana sve češće se govori o osećaju zatišja koje, kako neki tvrde, ne može još dugo da traje.
05. 04. 2026. u 22:34
TRAMP OTKRIO ČIME JE OBOREN F-15: Sumnjali smo na iransku zamku kad je pilot poslao poruku
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da su američke snage u početku sumnjale da je poruka člana posade oborenog aviona F-15, koji je preživeo pad aviona u Iranu, bila pokušaj da se američka vojska namami u zamku nakon što je sa terena primljena neobična radio-poruka, pre nego što je on uspešno spasen u operaciji specijalnih snaga.
05. 04. 2026. u 22:11
RUSIJA SE OPRAŠTA OD HEROJA: Umro Aleksandar Leonov - napravio raketu koja seje smrt po Kijevu! Od Krima do prestonice Ukrajine za nekoliko
OD TRENUTKA lansiranja sa Krima do udara po centralnim regionima Ukrajine prolazi svega nekoliko minuta, što civilima često ne ostavlja dovoljno vremena da stignu do skloništa nakon signala za uzbunu.
05. 04. 2026. u 22:02
uživoRAT NA BLISKOM ISTOKU: Trampov ultimatum Iranu; IRCGnapao brod povezan sa Izraelom; Iran - SAD izgubile više vojnika u akciji spasavanja
RAT na Bliskom istoku ušao je u 38. dan.
05. 04. 2026. u 07:45 >> 21:57
Komentari (1)