SVAĐA ZAVRŠILA KOBNO: Seo u automobil pa pregazio muškarca, nesretni čovek izdahnuo na mestu?
U bjelovarskom prigradskom naselju Jošine blokirana je ulica zbog navodnog ubistva.

Foto AP
Kako kažu izvori, pored puta se nalazi telo osobe koja je, navodno, ubijena namernim naletanjem automobila.
Svedoci kažu da su se dvojica muškaraca svađala na ulici, jedan je palicom udario beli automobil marke "Suzuki Svift" nakon čega se vozač Svifta prvo udaljio kako bi se potom zaletio autom i na kraju zadao smrtonosne povrede žrtvi.
Sve informacije nisu zvanično potvrđene, a potencijalni okrivljeni je navodno uhapšen nakon kratkog pokušaja bega.
Policija se oko 21 sat oglasila saopštenjem.
- Danas, 27. decembra, u 17.36 primljena je dojava kako je u Bjelovaru u južnom delu grada, došlo do naleta vozila na pešaka koji je od zadobijenih povreda preminuo na mestu događaja. U toku je uviđaj na mestu događaja kojim rukovodi zamenica županijskog državnog tužioca u Bjelovaru i dalje kriminalističko istraživanje kako bi su utvrdile sve okolnosti događaja. Osoba koja se dovodi u vezu s događajem nalazi se pod nadzorom policije - navodi se u saopštenju.
(Večernji list)
BONUS VIDEO: OTAC PRONAŠAO TELA SINA I SNAJE: „Dozivao sam "Igore", nije reagovao – već su bili mrtvi“

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

USTAŠLUK NA DELU I Hrvatski kardinal veliča Tompsona - totalno ludilo u Hrvatskoj
KOLIKO je Hrvatska ogrizla u mržnji prema Srbima govori činjenica da je čak i tamošnji kardinal govorio o koncertu Topsona poznatog po pesmama koje veličaju klanje Srba.
24. 04. 2025. u 17:01
Komentari (0)