SVI SVATOVI IZLETELI IZ SALE, NIKOM NIJE BILO JASNO ŠTA SE DOGAĐA: Zemljotres u BiH prekinuo veselje, nastala prava drama
ZEMLjOTRES koji je sinoć pogodio BiH prekinuo je svadbeno veselje u jednom restoranu u Golubinji!
Foto: Printskrin/Jutjub/BHRT
Jedan od očevidaca navodi da su nakon zemljotresa mladenci i svatovi morali nakratko da izađu iz restorana nakon čega su nastavili sa veseljem.
- Bio sam na benzinskoj, niko nije znao šta se dešava, odjednom su počeli da izlaze iz restorana. Čitava svadba je izašla! Zaista nesvakidašnji prizor - rekao je čitatelj lokalnog portala 072info.
Podsećamo, zemljotres jačine 4,7 stepeni po Rihteru, podsetimo, pogodio je kasno sinoć Bosnu i Hercegovinu. Epicentar je bio 10 kilometara od Zenice, ali tlo je podrhtavalo širom regiona.
BONUS VIDEO: EVAKUACIJA ZBOG RUDNIKA: Stanovnici Maseja u Brazilu u opasnosti od urušavanja rudnika soli
Preporučujemo
POTRES IZAZVAO ODRONE: Zatvoren tunel Vranduk zbog velike količine kamenja ispred ulaza
30. 12. 2023. u 23:39
PRVI SNIMAK ZEMLjOTRESA U BiH: Ljuljali se lusteri, padale slike sa zidova
30. 12. 2023. u 23:08
SRUŠEN RUSKI HELIKOPTER, CELA ZEMLjA POTONULA U HAOS: Padaju gradovi jedan za drugim, naoružane grupe vode borbe sa vojskom (VIDEO)
RUSKI vojni helikopter srušio se 25. aprila u blizini Vabarije u regionu Gao u Maliju, potvrdili su ruski izvori, dok su borci Fronta za oslobođenje Azavada i džihadističke grupe povezane sa Al Kaidom, JNIM, izveli najveću koordinisanu ofanzivu u zemlji poslednjih godina, napadajući istovremeno glavni grad Bamako, vojno uporište Kati i severne gradove Kidal, Gao i Sevare, što je na najvidljiviji način otkrilo ograničenja ruske bezbednosne strategije u Africi.
26. 04. 2026. u 13:30
Gori vojna baza sa američkim bombarderima: Odatle su leteli za Iran (VIDEO)
U britanskoj vazdušnoj bazi RAF Fairford u Glosterširu noćas je izbio veliki požar koji je teško oštetio zgradu bivše kantine.
26. 04. 2026. u 13:01
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (0)