STIGLO IM ZAHLAĐENJE I NEVREME: Crveni meteo alarm u delovima Hrvatske zbog snega i olujnog vetra
07. 01. 2024. u 20:25
U delovima Hrvatske na snazi je crveni meteo alarm zbog nižih temperatura, olujnog vetra i snega.
Povezane vesti

NEMCA UMALO UBIO GROM, IMA POVREĐENIH: Hrvatsko primorje na udaru nevremena, oluja izazvala štetu u Rovinju, Poreču, Puli, na Istri (VIDEO)
Jako nevreme sa kišom i grmljavinom zahvatilo je u večernjim satima zapadnu obalu Istre, a najviše je pogođeno područje Rovinja, gde je nekoliko osoba i povređeno, prenosi HRT.
16. 06. 2025. u 23:44
Najnovije iz rubrike

uživoRAT U UKRAJINI: Otišlo je dođavola, novi kotao za VSU; SAD ostale bez municije; Rusi eliminisali komandanta 110. brigade (MAPA/VIDEO)
RAT u Ukrajini – 1.224. dan
01. 07. 2025. u 07:07 >> 02:14

AMERIKA OSTALA BEZ MUNICIJE! Dmitrijev: Hitn odluka Pentagona postavlja pitanje o sposobnosti Zapada da podrži Kijev
PREDSEDNIK Ruskog fonda za direktne investicije (RDIF) i specijalni predstavnik ruskog predsednika za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom Kiril Dmitrijev izjavio je danas da američka obustava isporuke određenih vrsta municije Kijevu postavlja pitanje realnih mogućnosti Zapada da nastavi da podržava Ukrajinu.
02. 07. 2025. u 01:45

GENERALŠTAB UKRAJINE: Odbrambene snage napale rusku rafineriju nafte
UKRAJINSKE snage napale su teritoriju rafinerije nafte „Saratovorgsintez“ AD, koja snabdeva gorivom ruske vojne jedinice, saopštio je Generalštab Oružanih snaga Ukrajine.
02. 07. 2025. u 01:22

EGZODUS NAUČNIKA: Prve američke "naučne izbeglice" stigle u Francusku
PRVI američki akademici koji beže iz Trampove Amerike doputovali su u Francusku.
02. 07. 2025. u 00:33

KROZ IGLENE UŠI U SENATU: Šta donosi Trampov "veliki, lepi, zakon"
ZAKON o budžetu i imigraciji, koji je danas usvojen u američkom senatu, a koji je predsednik SAD Donald Tramp nazvao ''velikim lepim zakonom".
02. 07. 2025. u 00:22
Komentari (0)