U SARAJEVU NAJMANJE 4.315 OBOLELIH OD MORBILA : Sedamnaestogodišnjak preminuo od posledica

Jovana Švedić

18. 07. 2024. u 16:03

Na Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu preminuo je dečak star 17 godina od posledica zaraze morbilama.

У САРАЈЕВУ НАЈМАЊЕ 4.315 ОБОЛЕЛИХ ОД МОРБИЛА : Седамнаестогодишњак преминуо од последица

Foto Avaz

O smrti sedamnaestogodišnjaka tokom prošle sedmice Zavod za javno zdravstvo Federacije BiH je saznao juče, navodi Tanjug.

Epidemiolog Zavoda Anisa Bajramović izjavila je da su skoro svi zaraženi morbilima nevakcinisani, kao i da je prilično nepoznat broj onih koji su zaraženi, a vakcinisani su, prenose federalni mediji.

(Tanjug)

BONUS VIDEO:

NOVOSTI U LOZNICI: Mesto na kom je Albanac ubio srpskog policajca

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: Nije dovoljno jak! Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.

06. 08. 2025. u 16:06

Komentari (0)

OSVOJI KARTE ZA EVROBASKET 2025 i navijaj svim srcem za Srbiju