DEO HRVATSKE U MRAKU: Načelnik opštine uputio važan apel - "Kvar je veliki, budimo solidarni"
NAČELNIK Opštine Tribunj Marko Grubelić apeloao je na sugrađane da ugase klima uređaje da bi se smanjila potrošnja struje i da bi se solidarisali sa onima koji struju nemaju.
D.N.
- Ovim putem apelujem na sve da ugase klima uređaje. Neki imaju struju, neki nemaju. Kad bismo smanjili potrošnju, veća je šansa da bismo je trenutno svi imali - napisao je Grubelić na Fejsbuku.
On je naveo da situacija sa električnom energijom nije idealna.
- Niko nije birao kvar na glavnom vodu prema Vodicama i Tribunju, ali smo tu sada gde jesmo. Službe se trude, međutim kvar je velik. Hajde da budemo solidarni - naveo je načelnik Opštine.
Kako je ranije saopšteno iz HEP, struje nema zbog ispada dalekovoda Vodice-Bilice.
Inače, veći deo Vodica i okolnih mesta ostao je sinoć bez struje. U nekim delovima je još uvek nema.
(Tanjug)
BONUS VIDEO: RUSKI TOP GAN: Piloti ruske severne flote izvode vežbe iznad Barencovog mora
Preporučujemo
BUDVA DOBILA STRUJU: Okončana drama u Crnoj Gori, otkriveno gde je izbio problem
16. 07. 2024. u 19:08
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)