MORTUS PIJAN VREĐAO POLICIJU, PA PRIVEDEN: Haos u Hrvatskoj, mladiću stavljene lisice na ruke
KARLOVAČKA policija podnela je tužbu protiv 19-godišnjaka koji je pijan vređao policajce. Sve se dogodilo 28. jula u noćnim satima, kad je mladić kao suvozač u vozilu, dok je prolazio pored policijske patrole, policajcima kroz prozor pokazao srednji prst te ih je vređao pogrdnim rečima.

Foto: Jutjub/Jutarnji list
- Policijska patrola krenula je za vozilom i ubrzo zaustavila 24-godišnjeg vozača koji je upravljao vozilom karlovačkih registarskih oznaka. Policijski službenik je upotrebio telesnu snagu i sredstva za vezivanje radi sprečavanja mogućeg bega - kažu u policiji.
Naknadno je utvrđeno da je mladić bio pijan, imao je 1,69 promila alkohola u krvi.
- Protiv 19-godišnjaka nadležnom sudu biće podignuta optužnica zbog počinjenog prekršaja iz čl. 17 Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira. Sledi dalje preduzimanje mera i radnji u cilju utvrđivanja zakonitosti postupanja policijskog službenika u delu upotrebe sredstava prisile - telesne snage i utvrđivanja eventualne disciplinske odgovornosti - rekli su iz policije.
Vozač je snimio celu situaciju u kojoj suvozač govori policajcu "Nemoj me dirati", a policajac ga pita "Što si vikao?" te ga uz primenu sile privodi.
Policajka je potom upozorila vozača da prestane sa snimanjem.
"Makni mobilni, ometa nas..."
(Kurir/Net.hr)
BONUS VIDEO: POSLEDICE SU IDENTIČNE OD ALKOHOLA I OPIJATA: Mnogi mladi ljudi obole od ciroze i raka...
Preporučujemo

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (0)