UHAPŠEN MINISTAR: Pao funkcioner u Vladi sarajevskog kantona
15. 11. 2024. u 15:45
MINISTAR komunalne privrede, infrastrukture i prostornog uređenja u Vladi sarajevskog kantona Bojan Bošnjak uhapšen je danas po nalogu postupajućeg tužioca. Bošnjaka su uhapsili pripadnici Agencije za istrage i zaštitu (SIPA) BiH u okviru akcije "Incitat 2", saopšteno je iz Tužilaštva.
Povezane vesti
UHAPŠEN SIN ZVONKA ZUBAKA: Naslednik moćnog trgovca oružjem priveden zbog slučaja Vitezit
POLICIJSKI službenici Federalne uprave policije u BiH (FUP) u akciji "Barut", koju sprovode na području Srednjobosanskog kantona (SBK), uhapšen je Tomislav Zubak, sin moćnog trgovca oružjem Zvonka Zubaka.
22. 10. 2025. u 17:17
Najnovije iz rubrike
ŠEF RUSKOG FONDA ZA DIREKTNE INVESTICIJE: Ne isključujem novu razmenu zatvorenika između Rusije i SAD
KIRIL Dmitrijev, šef Ruskog fonda za direktne investicije (RFDIF) i specijalni predstavnik ruskog predsednika za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom, nije isključio novu razmenu zatvorenika između Rusije i SAD, navodeći da su pregovori o ovoj temi u toku.
24. 10. 2025. u 22:22
KIJEV SEJE PANIKKU: Rusija oprema kalibre nuklearnim bojevim glavama
RUSIJA je naručila veliku partiju krstarećih raketa Kalibr sa nuklearnim glavama, prema pisanju ukrajinskih medija.
24. 10. 2025. u 22:11
BELGIJA PRIZNALA: Odgovor Rusije na zaplenu njene imovine biće veoma bolan
ODGOVOR Rusije na konfiskaciju njene imovine biće „veoma bolan“, izjavio je belgijski ministar odbrane i spoljne trgovine Teo Franken.
24. 10. 2025. u 21:45
SU-30 U BORBI SA F-35: Indijski lovci vežbali napad na britanski nosač aviona Princ of Vels (VIDEO)
UPUTSTVA indijskim pilotima lovaca bila su kristalno jasna – „Ciljajte HMS Princ od Velsa“ u Arapskom moru.
24. 10. 2025. u 21:33
KAC REKAO VENSU: 60 odsto tunela Hamasa u Gazi još nije uništeno
IZRAELSKI ministar odbrane Izrael Kac rekao američkom potpredsedniku Džej Di Vensu tokom njegove posete Tel Avivu ove sedmice da 60 odsto tunela palestinske militantne grupe Hamas širom Pojasa Gaze još nije uništeno, javio je izraelski Kanal 12.
24. 10. 2025. u 21:32
Komentari (0)