PRONAĐEN DRUGI PEVAČ IZ GRUPE DNK: Evo u kakvom je stanju Andrej (FOTO)

Mina Izgarević

16. 03. 2025. u 12:28

ANDREJ Đorđijevski član benda DNK konačno je pronađen, a makednoski mediji javljaju da nema teže opekotine.

ПРОНАЂЕН ДРУГИ ПЕВАЧ ИЗ ГРУПЕ ДНК: Ево у каквом је стању Андреј (ФОТО)

Foto: Jutjub/Printskrin/@dnkofficialmk

Stravična tragedija u makedonskom gradu Kočani potresla je ceo region. U diskoteci "Puls" tokom nastupa makedonske grupe DNK došlo je do požara u kom je život izgubila 51, oboba, više od stotinu je povređeno, a za nekim osobama se još traga.Nije se znalo ništa ni o Andreju Đorđijevskom, jednom od dvojice lidera popularne grupe.

Mnogi su na društvenim mrežama tražili bilo kakvu informaciju o njemu, a makedonski mediji pišu da je konačno pronađen. 

Jedan od članova tima benda DNK potvrdio je za "Slobodni pečat" da je Andrej pronađen i da je u boljem stanju nego Pančo.

Foto: Printscreen/Instagram/Mikisekulovski

 

- On je dobro. Locirali su ga, ne znam zašto se nije znalo gde se nalazi. Nema teške opekotine, bolje je... - rekli su iz tima grupe DNK i dodali da je Andrej u bolnici u Stipu.

Pevač Vladimir Blažev, poznatiji kao Pančo, nalazi se u bolnici, a njegova sestra je ispričala da je priključen na kiseonik i da ima opekotine lica i šake. 

Još se traga za Georgijem Georgievim iz Strumice, članom DNK grupe, a njegova porodivca apeluje za bilo kakvu informaciju. 

(Informer)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.

09. 01. 2026. u 10:22

VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

Stručnost, poverenje i humani pristup pacijentima je stub zdravstva