SVI KOJI PUTUJU U GRČKU, NEKA SE NAORUŽAJU STRPLJENJEM: Ogromne gužve na Evzoniju - čeka se duže od tri sata
SAOBRAĆAJNE gužve stvorile su duge kolone i čekanje duža od tri sata na graničnom prelazu Bogorodica u Severnoj Makedoniji ka grčkom Evzoniju.

Foto: Printscreen
Prema informacijama vozača na graničnom prelazu, zadržavanja na makedonskoj strani su oko 45 minuta, dok su najveće gužve na grčkoj teritoriji, gde se kolone vrlo sporo kreću, a čekanje ponekad prelazi dva sata.
Zagušenje je uzrokovano povećanim turističkim prometom, karakterističnim za letnju sezonu i vikende, kada veliki broj građana ide na odmor u Grčku.
Nadležni apeluju na građane za strpljenje i pažljivo planiranje putovanja, a takođe preporučuju korišćenje alternativnih graničnih prelaza kada je to moguće, piše skopski Žurnal.
(Tanjug)
BONUS VIDEO: Kilometarske kolone na auto-putu kod Malog Požarevca
Preporučujemo

VELIKA PROMENA ZA TURISTE U GRČKOJ: Od sutra novo pravilo stupa na snagu
20. 07. 2025. u 11:51

SRBI, SAČUVAJTE OVO U TELEFONU: Hitni brojevi u Grčkoj koje morate znati
17. 07. 2025. u 17:45

TRAMP NAJAVIO VELIKU AKCIJU ZBOG RUSIJE: "Vreme je da se progone ljudi"
AMERIČKI predsednik Donald Tramp izjavio je danas da namerava da "progoni ljude" koji su, po njegovoj oceni, pokušali da se mešaju u predsedničke izbore 2016. godine tako što su tvrdili da je Rusija pokušala da utiče na rezultat.
22. 07. 2025. u 21:28

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

VELIKE DEVOJKE: Federerove ćerke više nisu male - lepe bliznakinje, vidite na koga liče (FOTO)
PORED njih dve, Rodžer Federer je otac dvojice dečaka - Lea i Lenija.
22. 07. 2025. u 17:19
Komentari (0)