SNAŽNO NEVREME POGODILO BiH: Vozačima se savetuje oprez, evo u kom gradu je najkritičnije
OBILNE padavine su danas pogodile delove Bosne i Hercegovine, a najteža je situacija trenutno u Mostaru gde su privremeno bili zatvoreni svi izlazi iz grada.
Unsplash
Trenutno se vozačima preporučuje da izbegavaju severni izlaz iz Mostara zbog poplavljenog podvožnjaka zbog čega je vozačima preporučeno korišćenje magistralnog puta M-17.
Iz bosanskohercegovačkog auto-moto kluba (BIHAMK) upozorili su danas vozače na oprez zbog kiše u BiH ističući da je na mnogim pravcima došlo do izmena saobraćaja, prenosi Klix.ba.
- Na otvorenim deonicama mogući su bočni udari vetra, naročito u Hercegovini. Zbog navedenih vremenskih uslova preporučujemo izbegavanje naglih kočenja i povećanje razmaka između vozila. Sve učesnike u saobraćaju molimo za strpljenje i poštovanje saobraćajnih propisa i signalizacije - navodi se u saopštenju BIHAMK-a.
(Tanjug)
BONUS VIDEO-
Preporučujemo
PROMENA JE STIGLA, OČEKUJU NAS KIŠA I GRAD: Vremenska prognoza za subotu, 30. avgust
30. 08. 2025. u 01:00
HITNO UPOZORENjE RHMZ: Srbija na udaru ekstremnog vremena, evo šta nas sve čeka
29. 08. 2025. u 16:32
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO JE ČKALjA DOBIO STAN: Živeo sa porodicom u garsonjeri, a onda je usledila iznenadna poseta u novogodišnjoj noći
LEGENDARNI glumac i jedan od omiljenih komičara bivše Juge, Miodrag Petrović Čkalja zabavljao je generacije gledalaca. "Paja i Jare", "Kamiondžije", "Servisna stanica", "Ljubav na seoski način", Vruć vetar", "Put oko sveta" su samo neka od ostvarenja u kojima je igrao i izazivao kod ljudi jednu od lepših emocija - smeh.
01. 01. 2026. u 12:31
Komentari (0)