ODLUČENO NA DANAŠNJOJ SEDNICI: Milošević potpresednik Hrvatske vlade
13. 07. 2020. u 15:23
PREDSEDNIK Srpskog narodnog veća Boris Milošević biće potpredsednik hrvatske vlade, odlučeno je na današnjoj sednici SDSS-a.
Povezane vesti
U Grčkoj se trenutno odmara oko 40.000 gostiju iz Srbije, ali se turisti okreću Turskoj. A evo i zašto
GRČKI mediji preneli su da je od 43 novozaraženih, njih 36 otkriveno na graničnom prelazu Promahonas, između Bugarske i Grčke, a od tog broja - 20 turista je iz Srbije. I dok se na društvenim mrežama vodi polemika o tome da li je razlog zatvaranja granica za građane Srbije veliki broj pozitivnih na virus korona ili pak Brisel stoji iza toga, rampa za naše turiste biće spuštena do 15. jula, uz veliku šansu da se i to produži. Kako nam je ispričao Aleksandar Seničić, direktor JUTA, ukoliko se granice otvore prvi čarter-letovi za Grčku trebalo bi da budu realizovani oko 24. jula. Inače, kada je reč o našim turistima koji su već u Grčkoj, oko 50 porodica se javilo da pita da li može da produži boravak na moru. Prema podacima grčkih institucija, trenutno tamo letuje oko 40.000 Srba.
08. 07. 2020. u 11:00
Pupovac u vladi Plenkovića: Ubrzano se sklapaju kockice u hrvatskoj postizbornoj kombinatorici
POSLE trijumfa na hrvatskim parlamentarnim izborima Andrej Plenković je već obavio razgovore sa mogućim koalicionim partnerima, među kojima je i Milorad Pupovac kao predstavnik Srba i jedan od osam manjinskih poslanika koji su se svrstali uz pobednika nedeljnog političkog sučeljavanja.
07. 07. 2020. u 08:49
Opozicione stranke traže samoizolaciju za Plenkovića
ZAGREB: Od stalnog dopisnika Slike srdačnog susreta Andreja Plenkovića i Novaka Đokovića u Zadru tema dana su Hrvatskoj, pa desetak dana pred izbore opozicione stranke traže da hrvatski premijer mora da ide u samoizolaciju.
23. 06. 2020. u 15:56
U hrvatskoj predizbornoj kampanji SDSS se predstavlja atraktivnim spotovima: Srbi poželjni partneri
Milorad Pupovac se ne izjašnjava kome će se prikloniti
20. 06. 2020. u 07:39
Skandal trese EU: Zvaničnici Unije zataškali podatke o torturi u Hrvatskoj
Zvaničnici EU optuženi za nesvakidašnje zataškavanje dokaza o brutalnosti prema migrantima u Hrvatskoj, naveo je britanski „Gardijan“.
19. 06. 2020. u 17:23
Najnovije iz rubrike
LUKAŠENKO DIŽE VOJSKU NA NOGE: Spremamo jedinice za rat
IAKO Minsk teži miru, vojska postoji upravo zato da bi bila spremna za vođenje ratnih dejstava ukoliko to bude neophodno, poručio je beloruski lider.
12. 05. 2026. u 19:39
POLICIJA UBILA MUŠKARCA U VELIKOJ BRITANIJI: Pucnjavi prethodila višesatna drama
POLICIJA Bedfordšira navela je da su, "uprkos dugotrajnim naporima tokom više sati da se uspostavi kontakt sa muškarcem i incident bezbedno reši on je pokazao oružje pre nego što je policija pucala"
12. 05. 2026. u 19:22
„ŠMIT NIJE LEGITIMAN“: Rusija i Kina u UN žestoko udarile na OHR, traže kraj stranog protektorata u BiH
RUSKI ambasador pri UN Vasilij Nebenzja zatražio je na sednici Saveta bezbednosti UN hitno gašenje OHR-a, poručivši da je ta institucija postala „privatizovan instrument Zapada“ i glavni faktor nestabilnosti u Bosni i Hercegovini, dok je predstavnik Kine jasno saopštio da Kristijan Šmit nema potvrdu Saveta bezbednosti UN.
12. 05. 2026. u 19:07 >> 19:10
ŠOK VEST KOD TAKERA: Zelenski hteo gebelsovsku propagandu
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski izjavio je da mu je potrebna ista propaganda kao Jozefa Gebelsa.
12. 05. 2026. u 19:00
BRITANSKI ANALITIČAR: Ne postoje okolnosti koje bi ubedile Zelenskog da sklopi mir
BRITANSKI vojni analitičar Aleksandar Merkuris izjavio je na svom Jutjub kanalu da Vladimir Zelenski nema nameru da reši ukrajinski sukob ili uspostavi mir sa Rusijom.
12. 05. 2026. u 18:30
Superboy
13.07.2020. 21:08
Tamo ce izbiti haos, potpredsednik Hrvatske srbin, i jos se preziva Milošević.
buki
27.08.2020. 23:39
Па шта? И Броз је српским издајницима давао силне привилегије и високе функције.
Djak
28.08.2020. 07:01
Srbin ili crnogorac?