PREMINUO ANTO KOVAČEVIĆ: Hrvatski političar izgubio bitku sa virusom korona

Novosti online

15. 11. 2020. u 16:59

PREMINUO je hrvatski političar, filozof i publicista Anto Kovačević, objavio je saborski zastupnik Hrvoje Zekanović.

ПРЕМИНУО АНТО КОВАЧЕВИЋ: Хрватски политичар изгубио битку са вирусом корона

Foto: Printskrin

Bio je zaražen virusom korona, koji mu je izazvao kardiovaskularne probleme, javio je portal Teleskop.

Imao je 68 godina.

Kovačević je rođen u Adi u Bosni i Hercegovini 21. ožujka 1952. godine. Studirao je filozofiju u Beču i bio stipendista austrijske vlade, a filozofiju je tamo i doktorirao.

Za vreme komunističkog režima, 1981. uhapšen je, saslušan i odveden u pritvor u Doboj. Osuđen je u montiranom političkom procesu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

KOLIKO JE ŠEŠELJ STUDIRAO? Ovo je prava istina