ZA MIGRANTE NA VAŽI POLICIJSKI ČAS? U grupama noću ulaze u Bihać! (VIDEO)
SINOĆ, dva sata iza ponoći, snimljene su grupe migranata kako ulaze u Bihać.

Foto: Printksrin Avaz Jutjub
I dok je većina građana širom Federacije u 23 sata u svojim domovima, zbog mera zabrane kretanja koju je uveo krizni štab, za migrante, izgleda, to pravilo ne važi.
Oni ne poštuju ni osnovne zakone te zemlje, a kamoli novouvedene mere zbog sprečavanja širenja korona virusa, piše Avaz.
Ovi migranti su u grad ulazili iz pravca kampa "Lipa".
Preporučujemo

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

"PACOVI POBEGLI" Kako je Pavković govorio posle hapšenja u Sablji: "Najstrašniji je zatvor u otadžbini! Vojska sa atentatom na Vuka nema ništa"
NEKADAŠNjI načelnik Generalštaba Vojske Jugoslavije general Nebojša Pavković preminuo je danas u Beogradu, u 79. godini.
20. 10. 2025. u 18:59
Komentari (0)