NOVE BROJKE ZA SEVERNU MAKEDONIJU: Obolelo 345 ljudi - preminulo osam pacijenata

SEVERNA Makedonija je danas zabeležila 345 novih slučajeva korona virusa, a preminulo je osam pacijenata, saopštilo je ministarstvo zdravlja ove zemlje.

НОВЕ БРОЈКЕ ЗА СЕВЕРНУ МАКЕДОНИЈУ: Оболело 345 људи - преминуло осам пацијената

Foto: Depozit

Danas je 289 pacijenata proglašeno zdravim, ukupan broj ljudi koji su se oporavili je 67.453, prenela je agencija MIA.

Od početka pandemije, Severna Makedonija je zabeležila 86.494 slučaja, a preminulo je 2.622 ljudi.

Što se novih slučajeva tiče, najviše ih je zabeleženo u Skoplju - 129.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone