PREMINULO PET OSOBA: U Severnoj Makedoniji još 357 zaraženih korona virusom

U SEVERNOJ Makedoniji u poslednja 24 sata registrovano je 357 novih slučajeva virusa korona, od 3.121 testiranog uzorka, dok je pet pacijenata preminulo, saopštilo je Ministarstvo zdravlja te zemlje.

ПРЕМИНУЛО ПЕТ ОСОБА: У Северној Македонији још 357 заражених корона вирусом

Foto: Tanjug/AP

Kako navodi, u istom periodu oporavilo se 122 pacijenata, prenosi MIA.

Najviše novoobolelih zabeleženo je u Skoplju, njih 140.

Trenutno je aktivno 6.450 slučajeva.

Od početka pandemije u Severnoj Makedoniji potvrđeno je 96.872 slučajeva virusa korona, dok se 87.446 osoba oporavilo.

Do sada je preminulo 2.976 ljudi.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

IMALA SAM 43 KILOGRAMA, BILA NA IVICI ANOREKSIJE: Milena Ćeranić prošla pakao - Modrice su bile svuda