KORONA ŽURKE NE PRESTAJU: U Sarajevu 210 ljudi u restoranu - kazna za vlasnika

U RESTORANU "Bosna" na Ilidži policija je sinoć izvršila raciju i zatvorila objekat u kojem je bilo 210 osoba.

КОРОНА ЖУРКЕ НЕ ПРЕСТАЈУ: У Сарајеву 210 људи у ресторану - казна за власника

Foto: Printscreen

Vlasniku restorana je izrečena kazna od 2.500 konvertibilnih maraka, prenosi Klix.ba.

Objekat je ispražnjen i zapečaćen.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

VIŠE OD MEDALJE: Olimpijski duh koji inspiriše generacije