VLADA SUTRA O UVOĐENJU POLICIJSKOG ČASA: U Severnoj Makedoniji počeo da se povećava broj zaraženih, traže se stroge mere
POSLE 10 meseci, u Severnoj Makedoniji bi ponovo mogao biti uveden policijski čas od 22 do 5 sati ujutru.

Foto: Piksabej
Uvođenje policijskog časa je danas predložila Komisija za zarazne bolesti, a vlada bi o tome trebalo da se izjasni sutra.
Ovakav predlog Komisije usledio je nakon što je broj novozaraženih počeo da se povećava, što se odrazilo na popunjenost bolnički kapaciteta.
Predlog je da policijski čas traje dve sedmice sa mogućnošću produženja, preneli su makedonski mediji.
Prvi put policijski čas u Makedoniji je uveden 22. marta prošle godine, a ukinut je 27. maja.
Preporučujemo

DOKTOR KON UOČI SEDNICE KRIZNOG ŠTABA: Zatvaranje na sedam dana nije dovoljno!
05. 03. 2021. u 12:29

ŠOK OTKRIĆE, EVO KO VODI OBOJENU REVOLUCIJU U SRBIJI! Vučićević razotkrio blokadersko-kriminalnu hobotnicu, u sve umešan rektor Đokić!
GLAVNI urednik Informer TV Dragan J. Vučićević otkrio je šokantne podatke o medijsko-političkoj, blokaderskoj kriminalnoj hobotnici koja se krije iza pokušaja izazivanja građanskog rata u Srbiji.
20. 07. 2025. u 15:05

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)