HITNO NAPUSTIO SASTANAK SA PLENKOVIĆEM: Anušić bio kod premijera, dobio poruku da je zaražen!

OSIJEČKO baranjski župan Ivan Anušić hitno je napustio sastanak sa premijerom Andrejem Plenkovićem, pošto je dobio obaveštenje da je pozitivan na korona virus.

ХИТНО НАПУСТИО САСТАНАК СА ПЛЕНКОВИЋЕМ: Анушић био код премијера, добио поруку да је заражен!

Foto: EPA

Pozitivan laboratorijski nalaz Anušić je dobio je usred sastanka s premijerom.

Kako je saopšteno iz kabineta Anušića, on se testirao zbog toga što je sutra trebalo da otputuje u Vojvodinu na poziv Hrvatskog nacionalnog vijeća u Srbiji.

Pozitivan nalaz na korona virus je dobijen za još dva člana Anušićevog kabineta.

- Župan je zbog pozitivnog nalaza napustio sastanak i biće u izolaciji - poručeno je iz Anušićevog kabineta, preneli su hrvatski mediji.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ODLIČNO SAM: Mina Kostić puštena iz Laze Lazarević - Kasper uz pevačicu