NAPADNUTA TURSKA VOJSKA! Objavljen snimak akcije - kurdski gerilci ih zasuli žestokom vatrom (VIDEO)
29. 05. 2021. u 12:07
JUČE je televizija Gerila objavila snimke nedavnog napada boraca Kurdistanske radničke partije na tursku vojsku nedaleko od granice sa Iranom.
Povezane vesti

ERDOGAN O PREDAJI ORUŽJA PKK: Važan korak preduzet ka cilju - Turska bez terora
TURSKI predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je, povodom razoružavanja pripadnika Radničke partije Kurdistana (PKK), koji su danas simbolično položili oružje u severnom Iraku, da se nada da će taj "važan korak" ka cilju "Turska bez terora" biti koristan.
11. 07. 2025. u 17:33
Najnovije iz rubrike

KIJEV JE BIO SPREMAN ZA KRAJ RATA Putin: Onda je Zapad insistirao da se promeni stav pa smo dobili “ili mi ili vi”
KIJEV je bio otvoren za povlačenje svojih trupa iz Donbasa i okončanje sukoba 2022. godine, ali je na kraju promenio mišljenje na insistiranje Zapada, rekao je ruski predsednik Vladimir Putin novinarima u sredu.
04. 09. 2025. u 00:22

CELA PORODICA BILA U ŽIČARI SMRTI U LISABONU: Trudnica, suprug i dečak prevezeni u bolnicu, poznato njihovo stanje (FOTO)
NAKON nesreće na čuvenoj žičari Glorija u Lisabonu, u kojoj je prema poslednjim informacijama poginulo 15 ljudi, a 18 osoba je povređeno, lokalne vlasti i zdravstvene ustanove potvrdile su da su među povređenima i dvoje dece.
04. 09. 2025. u 00:04

LONDON PREBACIO KIJEVU: Više od milijardu funti prihoda od zamrznute ruske imovine
VELIKA Britanija usmerila je više od milijardu funti (preko 1,3 milijarde dolara) profita od zamrznute ruske imovine za vojnu pomoć Ukrajini, izjavio je britanski ministar odbrane Džon Hili tokom posete Kijevu.
03. 09. 2025. u 23:15

MOST NA SICILIJI NIJE TROŠAK ZA NATO: Neuspeo pokušaj Rima da prelaz preko moreuza prikaže kao vojni izdatak koji zahteva Amerika
POKUŠAJ italijanske Vlade da u svoje vojne izdatke uključi sredstva uložena za most preko moreuza Mesine, a u skladu sa novim ciljem NATO za izdavajanje pet procenata bruto društvenog proizvoda zemlja članica za naoružanje, suočava se sa čvrstim protivljenjem SAD.
03. 09. 2025. u 22:45

OGLASILA SE AMBASADA SRBIJE U PORTUGALU: Među stradalima ima stranaca
AMBASADA Srbije istražuje da li među nastradalima u padu žičare u Lisabonu ima državljana Srbije.
03. 09. 2025. u 22:44
Komentari (0)