MIODRAG BUJIŠIĆ NOVI KOMANDIR: Smena na čelu policije u Pljevljima, Jović dobija novo zaduženje
MIODRAG Mile Bujišić novi je komandir Centra bezbednosti Pljevlja.
Foto: Uprava policije
Na ovo mesto je postavljen odlukom načelnika ovog CB, Harisa Đurđevića. Dosadašnji komandir Milan Jović će dobiti drugo zaduženje.
Foto: M. Drobnjak
Bujišić je u ranijem periodu obavljao poslove načelnika Kriminalističkog odelenja CB Pljevlja, a pre nego što je poslat na terenski posao obavljao je poslove pomoćnika komandira CB Pljevlja.
Prema nezvaničnim najavama u narednom periodu biće izvesnih promena u ostalim organizacionim jedinicama i delovima CB Pljevlja.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SPORNA NAPLATA ULAZA: "Morsko dobro" traži da se ukloni kapija na plaži Ade Bojane
03. 07. 2021. u 08:23
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)