OŠTRA PORUKA ERDOGANA EVROPI: Preuzmite odgovornost za izbeglice iz Avganistana
19. 08. 2021. u 20:33
PREDSEDNIK Turske Redžep Tajip Erdogan pozvao je danas evropske zemlje da preuzmu odgovornost za migrante koji dolaze iz Avganistana i naglasio da njegova zemlja nema nameru da postane "evropski prostor za skladištenje migranata".
Povezane vesti

ON JE KRIV: Zaharova imenovala najodgovornijeg za haos u Avganistanu
ODBEGLI predsednik Avganistana Ašraf Gani odgovoran je za sve što se dogodilo u zemlji, izjavila je portparol Ministarstva inostranih poslova Rusije Marija Zaharova.
19. 08. 2021. u 15:54

ŠEŠELJ O AVGANISTANU: Travnjak američke ambasade dovoljno veliki da se okupe srpski izdajnici da beže (VIDEO)
PREDSEDNIK SRS Vojislav Šešelj rekao je u jutarnjem programu Pink TV da je očekivao pobedu talibana.
19. 08. 2021. u 15:37

AMERIKANCI POBESNELI ZBOG BAJDENOVOG ODGOVORA: Evo šta je rekao o Avganistancima koji su ispali iz aviona (VIDEO)
PREDSEDNIK SAD Džo Bajden ljutito je danas branio odluku o povlačenju iz Avganistana, rekavši da je haos neizbežan, a potom se iznervirao na pitanje o izbeglicama koje su ispale iz aviona.
19. 08. 2021. u 15:40

BORELJ PORUČIO: EU neće dozvoliti Rusiji i Kini da kontrolišu situaciju u Avganistanu
VISOKI predstavnik EU za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj izjavio je da Brisel neće dozvoliti Moskvi i Pekingu da kontrolišu situaciju u Avganistanu.
19. 08. 2021. u 10:33

TRAMP PONOVO OSUDIO TVITER: Meni ukida nalog, a talibane pušta da pričaju!
BIVŠI predsedniK SAD Donald Tramp osudio je društvenu mrežu Tviter jer je, prema njegovim rečima, dozvolila talibanima da se oglašavaju, dok je njegov nalog ukinut.
19. 08. 2021. u 07:49
Najnovije iz rubrike

BELA KUĆA: Tramp se zalaže za potpuni prekid vatre u Ukrajini
AMERIČKI predsednik Donald Tramp podržava potpuni prekid vatre u Ukrajini i optimista je u pogledu mogućnosti postizanja sporazuma, rekla je portparol Bele kuće Kerolajn Levit.
28. 04. 2025. u 17:31

EVO ŠTA JE IZAZVALO MASOVNI NESTANAK STRUJE U ŠPANIJI I PORTUGALU: Oglasio se operator elektromreže Portugala
REN, operator elektromreže Portugala, tvrdi da je nestanak struje koji je pogodio Portugal izazvan kvarom na španskoj elektromreži, povezanim sa „retkom atmosferskom pojavom“.
28. 04. 2025. u 17:11

DVE NUKLEARNE SILE NA KORAK OD RATA: "Naših 130 atomskih bombi vas nišane"
PAKISTANSKI ministar je zapretio da će njegova zemlja upotrebiti nuklearni arsenal zemlje usled strahova da bi trenutne neprijateljstva sa Indijom u Kašmiru mogla izazvati rat dve zemlje koje poseduju atomsko oružje.
28. 04. 2025. u 16:24

PUTIN PROGLASIO PRIMIRJE: Oglasio se Kremlj - evo koliko će trajati prekid vatre
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin proglasio je prekid vatre za 80. godišnjicu Dana pobede, saopštio je danas Kremlj.
28. 04. 2025. u 13:54

MASOVNI NESTANAK STRUJE U ŠPANIJI, FRANCUSKOJ I PORTUGALU
OGROMAN nestanak struje dogodio se ovog ponedeljka u velikim delovima Španije oko 13.30 časova, ali nestanci struje zabeleženi su i širom Portugala i pojedinim delovima Francuske.
28. 04. 2025. u 13:33
kekec
19.08.2021. 21:54
uopste ne vidim razlog da se gosp. erdogan nervira! koliko mi se cini talibani su muslimani kao i turci. ja ne vidim nikakav problem da islamske zemlje, kao turska prihvate migrante iz afganistana. gde je problem? pa samo bi saudijska arabija, katar, ujedinjeni arapski emirati, kuvajt, oman, bahrein, pakistan, turkmenistan, tadjikistan, uzbekistan, kirgistan,kazahstan mogli da prime celokupno stanovnistvo afganistana, moze nesto da ih primi i indonezija. gde je problem? lepo da ih prime i talibani ostanu sami! problem resen! iran ne moze tamo su sijiti, a ovo su bre suniti, mislim jelte.
TRUE
19.08.2021. 23:58
A sto I ti ne primis ista ste vera isti mentalitet