NIKAD SE NIJE TRESLO TLO KAO SADA: Ispovest Srbina koji se našao u epicentru zemljotresa u Japanu
07. 10. 2021. u 16:18
JAK zemljotres jačine 6,2 po Rihteru pogodio je danas Japan.
Povezane vesti

JAK ZEMLJOTRES U PACIFIKU: Potres magnitute 6, 7 stepeni registrovan u blizini ostrva Vanuatu
ZEMLjOTRES magnitute 6,7 stepeni potresao je rano jutros oblast u blizini pacifičkog ostrva Vanuatu, saopštio je Evropski mediteranski seizmološki centar (EMSC).
02. 10. 2021. u 09:54

CRNI BILANS ZEMLJOTRESA NA KRITU: Jedna osoba poginula, čak 20 povređeno
NAJMANjE jedna osoba poginula je danas u snažnom zemljotresu na grčkom ostrvu Kritu, a 20 je povređeno.
27. 09. 2021. u 15:51

UZNEMIRUJUĆI SNIMCI ZEMLJOTRESA NA KRITU: Oštećene zgrade i crkve - LJudi zarobljeni u ruševinama (VIDEO)
SNAŽAN zemljotres pogodio je danas grčko ostrvo Krit, a lokalni mediji izveštavaju o materijalnoj šteti načinjenoj na starim zgradama i crkvama.
27. 09. 2021. u 09:44

PRVE FOTOGRAFIJE SA KRITA: Zemljotresi pričinili veliku štetu, cigle po ulicama, oštećene i crkve (FOTO)
ZEMLjOTRES jačine 6,5 stepeni pogodio je danas grčko ostrvo Krit, saopštio je Evropsko-mediteranski seizmološki centar.
27. 09. 2021. u 09:26
Najnovije iz rubrike

ZELENSKI SE HITNO OGLASIO: Situacija je kritična (VIDEO)
PREDSEDNIK Ukrajine Volodimir Zelenski upozorio je danas da je zbog prekida elektroenergetskog napajanja NE Zaporožje situacija kritična.
30. 09. 2025. u 22:08

TELO UBIJENE ŽENE PRONAĐENO U LOKVI KRVI! U toku potera za ubicom
ITALIJANSKA policija saopštila je danas da se u gradu Benevento, u pokrajini Kampanja na jugu Italije, dogodio težak porodični zločin u kojem je osumnjičeni ubica Salvatore Okone ubio svoju suprugu Elizu kamenom u zajedničkom stanu i potom pobegao sa dvoje maloletne dece.
30. 09. 2025. u 20:16

SVE JE POD VODOM, NA SNAZI CRVENI ALARM: Vatrogasci na Ibici raspoređeni su kako bi spasili ljude
ŠPANSKA meteorološka agencija izdala je crveno upozorenje zbog kiše za turistička ostrva Ibicu i Formenteru, uz očekivanu količinu padavina do 180 mm u periodu od 12 sati.
30. 09. 2025. u 19:48

ZELENSKI ŽELI "BOLNE SANKCIJE" ZA MOKSVU: Oglasio se nakon ruskog napada na Dnjepar - Potrebno da se izvrši snažan pritisak na Rusiju
NAKON ruskog napada na ukrajinski grad Dnjepar, predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski je izjavio da zvanična Moskva svakim takvim udarom dokazuje da je potrebno da se izvrši snažan pritisak na Rusiju i uvedu "bolnije sankcije za agresora".
30. 09. 2025. u 19:39

"NAROD JE GLASAO PROTIV VLASTI!" Opozicioni blok "Pobeda": Izbori u Moldaviji nelegitimni
IZBORI u Moldaviji su nelegitimni i vlast shvata da je narod glasao protiv nje, saopštio je opozicioni blok "Pobeda" na čijem je čelu Ilan Šor.
30. 09. 2025. u 19:28
Komentari (0)