UKRAJINA NIJE RUSIJA. VEĆ EVROPA: Zaharova o pretnji ukrajinske vojske da će pucati na migrante
14. 11. 2021. u 16:19
UKRAJINA nije Rusija, već Evropa, izjavila je portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova povodom najave ukrajinske vojske da će likvidirati migrante ukoliko pokušaju da dođu na njenu teritoriju.
Povezane vesti

"USLEDIĆE ADEKVATAN RUSKI ODGOVOR": Zaharova nakon zatvaranja generalnog konzulata u Krakovu
RUSIJA će preduzeti odgovarajuće mere nakon zatvaranja ruskog generalnog konzulata u Krakovu, izjavila je danas portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova.
12. 05. 2025. u 11:30

"OČIGLEDNA UVREDA" Zaharova oštro odreagovala na preporuku nemačkog Ministarstva
PORTPAROLKA Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova ocenila je danas preporuku nemačkog Ministarstva spoljnih poslova da se predstavnici Rusije i Belorusije ne pozivaju na događaje povodom 80. godišnjice pobede u Drugom svetskom ratu kao "očiglednu uvredu".
05. 04. 2025. u 10:31

POLJSKI PREMIJER: Najavio suspenziju zahteva za azil migranta koji stižu preko Belorusije
POLjSKI premijer Donald Tusk izjavio je danas da će njegova vlada privremeno suspendovati pravo migranata koji stižu u Poljsku preko granice sa Belorusijom da podnose zahtev za azil.
26. 03. 2025. u 22:00
Najnovije iz rubrike

AVION SE SRUŠIO U TIHI OKEAN: Traje spasilačka akcija, strahuje se da su svi putnici mrtvi
STRAHUJE se da je šest ljudi poginulo nakon što se mali avion sa sedam sedišta srušio u Tihi okean.
09. 06. 2025. u 15:43

"GRENLAND NIJE ZA OTIMANJE" Makron: Antarktik i duboko more nisu na prodaju
FRANCUSKI predsednik Emanuel Makron izjavio je danas da Grenland nije na prodaju, kao ni Antarktik.
09. 06. 2025. u 15:38

ORBAN POZVAO BRISEL DA PREDUZME ANTIRATNE INICIJATIVE: Ne želimo da se naši sinovi vraćaju iz Ukrajine u kovčezima
MAĐARSKI premijer Viktor Orban pozvao je Brisel da preduzme antiratne inicijative.
09. 06. 2025. u 15:35

uživoRAT U UKRAJINI: Prva grupa ruskih ratnih zarobljenika mlađih od 25 godina vraćena (VIDEO)
Rat u Ukrajini – 1.202. dan.
09. 06. 2025. u 07:36 >> 15:21

LAVROV: Bilo bi najbolje da se UN iz NJujorka premeste u Soči
NAJBOLjE bi bilo da se Ujedinjene nacije (UN) premeste iz Njujorka u Soči, izjavio je danas ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov.
09. 06. 2025. u 14:59
Komentari (0)